|
Szkolny konkurs fotograficzny „Wspomnienia z wakacji” (człowiek i przyroda – interpretacja) konkurs dla uczniów i słuchaczy NASZEJ SZKOŁY każdy może uczestniczyć tylko jedną fotografią w formacie 20x30 cm tolerancja wymiarów +/- 1cm inne formaty nie będą brane pod uwagę technika wykonanej pracy dowolna z tyłu zdjęcia karteczka formatu ok 10x3 cm z wydrukowanym: imieniem i nazwiskiem autora, aktualną klasą wg stanu na dzień 1 IX 2011 i tytułem pracy karteczka przyklejona taśmą przeźroczystą
ostateczny termin 1 września 2011' ogłoszenie wyników 5 września 2011'
======================================
|
